BİREYSEL FARKINDALIK EĞİTİM PROGRAMI


01/01/2016

Toplumları oluşturan insanlardır. İnsanları oluşuran; ruh - zihin - vücut bütünlüğüdür. Günümüzde modern tıbbın temel kabul ettiği ''bio-psiko-sosyal'' model, bu yapıları birbirinden ayırmaz.

Psikoloji bilimi; insan davranışının altındaki temel nedenleri ve zihnin - bedeni nasıl etkilediğini araştırırken elde edilen veriler bireyin ''farkındalık'' kalitesini yükseltmekte kullanılıyor.

BİREYSEL FARKINDALIK EĞİTİM PROGRAMI bu bilimsel verilerle çalışıyor.

''Öğrenen değil bilen toplum'' olma yolunda attığımız her adım bizleri mutluluktan ve bilimsellikten her gün biraz daha fazla uzaklaştırıyor

Dün'ü bugünü ve yarını sağlık yansıtabilmesi için aynadaki kendimize; kendimizi kandırmadan bakabiliyor muyuz?

Cevabı sadece ''SEN'' biliyorsun. Şimdi ''SEN'' ile yüzleşmeye kendini yeniden keşfetmeye ne kadar cesursun?

Farkındalık Akademisi, katılımcılarıyla birlikte açık hesapları kapatıp ''geriye bakış yanılgısında bireysel yaşam analizleri'' yapıyor.

Aile ilişkilerinde, eğitim hayatında, sosyal dünyanda, iş ve özel yaşantındaki sorunları, tıkanmaları çözümlediğimiz - dünya algısı, kariyer, yaratıcılık, bilişsel ve sosyo-duygusal geliştirme, planlama, başarma gibi detaylara inerek hem hayatınızı hemde hayat ritminizdeki seçimleri daha etkin hale getirdiğimiz bu programda;

Kim Olduğunu?

Ne İstediğini?

Potansiyelini?

Nasıl Başlayıp – Nasıl Başaracağını beraber keşfediyoruz.

Yaşam merkezini ele geçirmiş kaygıları bir kenara bırakıp onlarca sorunun cevabını; kader motifinin enerji, bilinç ve sevgi ilmekleriyle örüldüğü bu evrensel tuval içerisinde beraber veriyoruz.

Eğitimin Süresi : 
90 dakika

Eğitim Yeri & Bilgilendirme 
Trump Towers NO:12 Kule:2 K:18
P.K. 34387 Şişli
Telefon: 0 212 306 32 74
Güzel Akbaba | Canan Sağ

 Link :

Çiğdem Gül Uğural Resmi Web Sitesi © YASAL UYARI: 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'nu hükümlerince yayın yapan sitemizdeki her türlü içerik, yazılı izin almak ve ilgili sayfamıza link vermek koşulu ile yayınlanabilir. Aksi durumlarda yasal hakkımız saklıdır.